1
2
krátké zprávy

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

!!! 5 Nejúspěšnějších závodníků je ze Sonkalu !!!

TTT
  53
I. Oblastní soutěž Praha

Ondřej Vrábel, 15.3.2003 – První oblastní soutěž pražského regionu v letošním roce se uskutečnila v naší tělocvičně na Černém Mostě. Při ranní registraci k původně 97 závodníkům přibyl ještě Petr Šindler z oddílu Ge-Baek. Necelých 100 závodníků ze 7 oddílů se po úvodním nástupu naplno vrhlo do svých bojů.

Nejprve soutěžili senioři a seniorky v obou technických skupinách (A,B), postupně se utkali v technických sestavách, sportovním boji, speciálních přeráženích technikách a silovém přerážení. Dvě zlaté medaile vybojoval Tomáš Bobek (matsogi A nad 71kg a t-ki), po jedné zlaté přidali Hoang Huy (matsogi A do 71kg) a Martin Svitek (tul 2.-1. kup).

Po seniorech začali svá klání závodníci juniorské věkové skupiny, kde se nejvíce zaskvěla Barbora Sýkorová čtyřmi zlatými medailemi, přestože měla ve všech čtyřech disciplínách velmi zdatnou konkurentku kolegyni z reprezentace Ilonu Hambergerovou (Hwa-Rang Praha). Tři zlaté medaile získala Lucka Kolmanová, když postupně zvítězila v tulech, t-ki a wiroku juniorek B. Po jedné zlaté medaili pak přidali Milan Fulmek (tul 4.-3. kup), Filip Janků (tul 8.-5. kup) a Pavel Zavadil (tul 2. kup a vyšší).

Jako poslední nastoupili na tatami nejmladší závodníci. Velmi dobře se dařilo Honzovi Konárovi, který vyhrál nejen svoji tukařskou kategorii (4.-3. kup), ale také matsogi do 40kg. Jirka Prek z naší tělocvičny v Rudné u Prahy zvítězil v tulech 8.-7. kup, Iva Hřebačková pak v tul 8.-5. kup. Tři zlaté medaile získala Linda Deutschová, dvě z nich bohužel bez boje, protože se nepřihlásila žádná soupeřka (tul a matsogi), zlatou si pak vyskákala i se soupeřkami ve speciálních technikách.

Při loňských oblastních soutěžích se nám vždy podařilo získat po třech titulech pro nejúspěšnější závodníky. Na této soutěži se nám dařilo ještě lépe a 5 titulů nejúspěšnějších závodníků zůstalo na Černém Mostě: