17.9.2004 / 6. juniorské Mistrovství světa! Nabídka videokazet a DVD !
Tento týden jsme skončili s uveřejňováním videí z 6. Mistrovství světa juniorů, které se na konci srpna konalo v Malajsii.
Kompletní sumář zápasů českých reprezentantů a také některých finále bez české účasti si můžete prohlédnout na kazetě či 3 DVD.
Cena videokazety je 250 Kč a cena sady 3 DVD je 300 Kč. Objednávat je možné e-mailem na ondrej.vrabel@taekwondo.cz, případně telefonicky 777-011-692.
Odběr je možný osobně v Praze a nebo na nejbližších svazových závodech. Rovněž je možné domluvit i jiný způsob odběru.
Obsah kazet a DVD je naprosto totožný a je uveden v nasledujícím odstavci.
VHS kazeta:
0:00:00 Úvod
0:00:15 Tul juniorky I. dan, Terumi Minema (JAP) - Edi ta Morkovcová (CZE)
0:02:52 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)
0:05:30 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)
0:07:38 Tul juniorky II. dan, Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)
0:10:01 Tul juniorky II. dan, Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)
0:13:23 Tul junioři I. dan, Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)
0:16:10 Tul junioři I. dan, Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)
0:18:20 Tul tým juniorky, Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)
0:23:34 Tul tým juniorky, Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE
0:34:57 Tul tým junioři, DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)
0:41:47 Matsogi juniorky -42kg, Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)
0:48:50 Matsogi juniorky -48kg, Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)
0:54:05 Matsogi juniorky -48kg, Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)
0:59:12 Matsogi juniorky -53kg, Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)
1:01:56 Matsogi juniorky -53kg, Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)
1:04:25 Matsogi juniorky -53kg, Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)
1:06:29 Matsogi juniorky -53kg, Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE
1:12:42 Matsogi juniorky -60kg, Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)
1:17:28 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)
1:21:11 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE
1:28:17 Matsogi juniorky +60kg, Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)
1:33:05 Matsogi juniorky +60kg, Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)
1:37:21 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)
1:41:47 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE
1:48:05 Matsogi junioři -58kg, Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)
1:53:22 Matsogi junioři -58kg, Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE
2:00:10 Matsogi junioři -63kg, Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)
2:06:34 Matsogi junioři -63kg, Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)
2:13:04 Matsogi junioři -70kg, Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)
2:17:30 Matsogi junioři -70kg, Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)
2:21:34 Matsogi junioři -70kg, Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)
2:26:38 Matsogi junioři +70kg, Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)
2:29:44 Matsogi tým juniorky, Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)
2:37:24 Matsogi tým juniorky, Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)
2:47:11 Matsogi tým juniorky, Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE
2:56:00 Matsogi tým junioři, Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)
3:05:33 Matsogi tým junioři, Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)
3:14:00 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)
3:18:54 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE
3:26:10 T-ki junioři, Petr Hasík (CZE)
3:27:14 Wirok juniorky, Pavla Jelečková (CZE)
3:27:34 Wirok junioři, Juraj Hasík (CZE)
3:27:54 Hosinsool 1:3, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)
3:29:54 Hosinsool 1:3, Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)
3:31:53 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)
3:33:42 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE
3:35:29 Hosinsool 1:2, Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)
3:37:26 Hosinsool 1:2, Malajsie (MAL) - Korea (DPR)
3:39:09 Hosinsool 1:2, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)
3:41:51 Hosinsool 1:2, Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)
3:42:24 Hosinsool 1:2, Korea (DRP) - Argentina (ARG)
DVD#1
Tul juniorky I. dan
Terumi Minema (JAP) - Edita Morkovcová (CZE)
Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)
Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)
Tul juniorky II. dan
Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)
Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)
Tul junioři I. dan
Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)
Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)
Tul tým juniorky
Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)
Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE
Tul tým junioři
DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)
Matsogi juniorky -42kg
Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)
Matsogi juniorky -48kg
Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)
Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)
Matsogi juniorky -53kg
Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)
Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)
Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)
Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE
DVD#2
Matsogi juniorky -60kg
Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)
Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)
Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE
Matsogi juniorky +60kg
Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)
Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)
Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)
Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE
Matsogi junioři -58kg
Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)
Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE
Matsogi junioři -63kg
Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)
Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)
Matsogi junioři -70kg
Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)
Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)
Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)
Matsogi junioři +70kg
Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)
DVD#3
Hosinsool 1:2
Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)
Malajsie (MAL) - Korea (DPR)
Česká republika (CZE) - Korea (DPR)
Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)
Korea (DRP) - Argentina (ARG)
Hosinsool 1:3
Česká republika (CZE) - Korea (DPR)
Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)
Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)
Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE
T-ki junioři
Petr Hasík (CZE)
Wirok juniorky
Pavla Jelečková (CZE)
Wirok junioři
Juraj Hasík (CZE)
Matsogi tým juniorky
Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)
Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)
Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)
Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE
Matsogi tým junioři
Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)
Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)
Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE